Bego İmplant Fiyatları Güncellendi. İşte Yeni Fiyatlar

İmplant yaptırmaya karar verdiyseniz, implant markalarını araştırmaya başlamış olmalısınız. Çünkü bir implant, bir ömür boyunca sizinle kalacak ve yanlış bir marka seçerseniz ileride bu sağlık sorunlarına yol açabilir. 2020 yılında sadece Türkiye’de 101 kişi, yanlış implant tedavisi sonucu ciddi operasyonlar geçirmek zorunda kaldılar. Bu yazımızda bego implantlarından bahsedeceğiz. bego, Bremer Goldschlägerei grubunun distribütörlüğünü yapmaktadır. Merkezi Almanya’da bulunan markanın bir çok implant modeli mevcuttur. Piyasada oldukça güvenilen Bego implantlarını Türkiye’de yaklaşık 500 diş hekimi kullanıyor. Eğer diş hekiminizin anlaşması yoksa ve siz Bego’da ısrarcıysanız distribütör firma ile iletişime geçmeniz gerekebilir.

BEGO İMPLANT FİYATLARI NEDİR?

Bego implantlarının distribütör firmadan çıkış fiyatı 1 diş için yaklaşık 110$’dır. Toplu alımlarda indirim yapıldığıda biliniyor. Örnek vermek gerekirse 8 dişinize Bego implant yaptırmak istiyorsanız, sadece implant maliyeti 880$ olacaktır.

Bego implantları ithal olduğu için ne yazık ki dolar veya euro kuru üzerinden ülkemize giriş yapıyor.

PEKİ NEDEN BEGO İMPLANTLARI?

Uzun yıllardır işin içinde olan Bremer Goldschlägerei grubu, implant konusunda dünyada ilk 10 firma arasındadır. Bego implantlarının güvenilirliği buradan gelmektedir. İmplantlarının kalitesi konusunda birçok başarıya imza atmışlardır ve Avrupada 14 ödüle sahiptirler. Bego implantlarının fiyatlarının bir tık pahalı olmasının nedenlerinden biride budur.

İŞTE BEGO İMPLANTLARININ ÖZELLİKLERİ

1-) Mekanik yapısında bulunan bileşenler vücuda azami düzeyde uygun hammadde içermektedir. Bu sayede çene kemiğinizin zarar görme olasılığı neredeyse 0’dır. Aynı zamanda vücuda zararlı hammadde olmadığı için kana karışan herhangi bir kanserojen maddeden bahsetmek mümkün değil.

2-) Estetik ve sağlamlık açısından bir numara diyebileceğimiz bir implant markasıdır bego. Avrupa’da kazandığı başarılar bunu gösteriyor.

3-) Metalinin küçüklüğü sayesinde ağzınıza daha kolay sürede alışan implant, yemek yerken sizi hiç rahatsız etmez.

Yorum Yap

Your email address will not be published.