Zinedent İmplant Fiyatı 2021

Zinedent İmplant Fiyatı 2021

İmplant yaptırmaya karar verdiyseniz, implant markalarını araştırmaya başlamalısınız. Çünkü implant, bir ömür boyunca sizinle kalacak ve yanlış bir marka seçerseniz bu sağlık sorunlarına yol açabilir. 2020 yılında sadece Türkiye’de 114 kişi, yanlış implant tedavisi sonucu ciddi ameliyat geçirmek zorunda kaldılar. Bu yazımızda zinedent implantlarından bahsedeceğiz. Zinedent, straumann grubunun distribütörlüğünü yapmaktadır. Merkezi İsviçrede bulunan markanın, 10’dan fazla çeşit implant modeli bulunmaktadır. Piyasada oldukça güvenilen Zinedent implantlarını Türkiye’de yaklaşık 800 diş hekimi kullanıyor. Eğer diş hekiminizin anlaşması yoksa ve siz Zinedent’te ısrarcıysanız distribütör firma ile iletişime geçmeniz gerekebilir.

ZİNEDENT İMPLANT FİYATLARI NEDİR?

Zinedent implantlarının distribütör firmadan çıkış fiyatı 1 diş için yaklaşık 120$’dır. Toplu alımlarda indirim yapıldığıda biliniyor. Örnek vermek gerekirse 8 dişinize Zinedent implant yaptırmak istiyorsanız, sadece implant maliyeti 960$ olacaktır.

Zinedent (Straumann) İmplantlarının Özelliği Ne?

1954 Yılında kurulan İsviçreli firma yaklaşık 75 yıldır bu işin içinde ve ar-ge yatırımlarına çok önem veriyorlar. Geliştirdikleri implant ile hastalara bir ömür mutlu bir gülümseme ve sorunsuz diş sistemi sunan firmanın implantlarının özelliklerini merak ettiniz mi?

1-) Zinedent implant üzerinde ek bir bağlantı var. Bu bağlantı sayesinde ters manevra olması engelleniyor. Bu ne demek derseniz, implant çeneye daha sağlam oturuyor diyebiliriz.

2-) Zinedent implantları diğer implantlara göre daha küçük boyutta oluyor. Buda çene kemiğine verilen zararı azaltmış oluyor.

3-) Estetiklik açısından Zinedent implantları neredeyse her yıl Avrupa’da ödül almaktadır. Gülüşüne önem gösteren kişiler özellikle bu markayı soruyor.

4-) İçerdiği hammaddelerin oranı ve kalitesi, vücudunuzun kimyasına zarar vermeyecek düzeyde geliştirilmiştir.

Yorum Yap

Your email address will not be published.